29.11.2011 03:02 - Фотогалерия: Световните снимки на деня - 28 ноември 2011
Автор: georgijechev Категория: Лични дневници
Прочетен: 268 Коментари: 0 Гласове:
0

ЦСКА изпусна победата над "Лудогорец" и допусна драматично изравняване за 2:2 в последните пет минути на срещата от последния за есенния полусезон 15-и кръг на А група.Червените поведоха с 2:0 до 20-ата минута на "Българска армия" след два гола на Жуниор Мараеш, но гостите стигнаха до точката с попадения на Жуниор Кишада и Иван Стоянов в самия край.Малко преди почивката тимът от Разград намали резултата чрез Емил Гъргоров, но голът беше отменен неправилно от главния...