Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
29.11.2011 03:03 - Кирил Домусчиев: На \"Лудогорец\" не му трябва титла в тази помия
Автор: georgijechev Категория: Лични дневници
Прочетен: 295 Коментари: 0 Гласове:
0

На "Лудогорец" такава титла в такава помия не му трябва, заяви собственикът на тима Кирил Домусчиев след равенството 2:2 с ЦСКА.Тимът от Разград върна два гола в последните пет минути на срещата от 15-ия кръг и стана есенен първенец.Бизнесменът за пореден път изрази ярко недоволството си срещу съдийството, този път породено от неправилно отменения гол в края на първото полувреме заради засада при 0:2. Той заплаши, че ще спре издръжката на клуба и ще се оттегли от футбола...

Тагове:   МУ,   не,   трябва,   помия,   кирил,   НА,   тази,   титла,   Домусчиев,