Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
21.02.2012 21:08 - ЦСКА (Москва) се добра до равенство с \"Реал\" с гол в 93-ата минута
Автор: georgijechev Категория: Лични дневници
Прочетен: 352 Коментари: 0 Гласове:
0

ЦСКА (Москва) се добра до равенство 1:1 при домакинството на "Реал" (Мадрид) в първи четвъртфинален мач в Шампионската лига. Руският отбор губеше в резултата до самия край на двубоя, но в последните секунди на даденото от съдията триминутно продължение стигна до равенството. Мадридчани поведоха в резултата с гол на Кристиано Роналдо в 28-ата минута. Той се възползва от лошо избира топка от Зоран Тошич след центриране на Фабио Коентрао и с левия крак не остави шансове на вратаря...

Тагове:   москва,   минута,   ЦСКА,   СЕ,   равенство,   реал,   добра,   До,   гол,   93-ата,