31.03.2012 21:38 - Фотогалерия: Смрадливата пролет на 2012 година
Автор: georgijechev Категория: Лични дневници
Прочетен: 575 Коментари: 0 Гласове:
0

Марио Балотели и Александър Коларов донесоха равенството на Манчестър Сити срещу Съндърланд, но средата на второто полувреме между двамата прехвърчаха сериозни искри. В 64-та минута „гражданите“ получиха правото да изпълнят пряк свободен удар при резултат 1:3 в полза на Съндърланд. Балотели и Коларов имаха сериозно желание да изпълнят фаула. По принцип именно Коларов изпълнява от подобни ситуации, когато е на терена за Сити. Балотели остана бесен, след като се опита да вземе топката, но Коларов не му я даде. В след словесна престрелка между ...Related StoriesИнтер без Майкон и Снайдер в дебюта на СтрамачониДобруджа закотви безобразен Спартак Вн, мачът спря в 19-а минута заради СтилиянМалага иска Форлан за заместник на Ван НистелройВИДЕО: Радост и печал за Иван Иванов, вкара гол в името на починалата си майкаМилан се препъна в Катания