Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.02.2012 01:39 - Четири гола на Диего Милито не стигнаха за победа на \"Интер\"
Автор: georgijechev Категория: Лични дневници
Прочетен: 301 Коментари: 0 Гласове:
0

Аржентинският нападател на "Интер" Диего Милито отбеляза четири гола при домакинството на "Палермо". Дори това обаче не беше достатъчно за победа на "нерадзурите", които допуснаха попадение в края за крайното 4:4.В герой за гостите се превърна ветеранът Фабрицио Миколи, който вкара хеттрик и донесе точката на своя отбор в 85-ата минута. Андреа Мантовани даде началото на головия спектакъл в 17-ата минута, но пет по-късно Милито изравни.Само в рамките на 17 минути в...

Тагове:   победа,   не,   милито,   ЧЕТИРИ,   за,   интер,   стигнаха,   гола,   НА,   Диего,