Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
25.10.2011 12:51 - Валери Божинов вкара първите си голове за \"Спортинг\" при 6:1 над \"Жил Висенте\"
Автор: georgijechev Категория: Лични дневници
Прочетен: 265 Коментари: 0 Гласове:
0

Нападателят на българския национален отбор Валери Божинов вкара първите си голове за "Спортинг". Той се разписа два пъти за убедителната победа с 6:1 над "Жил Висенте" от осмия кръг на португалското първенство.Божинов влезе в игра в 74-ата минута на мястото на Диего Капел, който вече беше вкарал два гола. Българският нападател отбеляза първото си попадение само пет минути по късно. Перуанецът Карийо му подаде отляво и Божинов от движение би по земята, като успя да преодолее вратаря...

Тагове:   Над,   си,   за,   голове,   Божинов,   при,   Валери,   вкара,   първите,   61,   Висенте,